trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mihai Ionescu
1
follower
România
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
45
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,847 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,900 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,680 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
47,000 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,279 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Batman Begins
42,180 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Up
38,958 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Lion King
37,463 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,349 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,684 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Shrek
30,363 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Truman Show
28,754 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Wreck-It Ralph
28,494 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tangled
26,200 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,401 votes
10
— Totally Ninja!
77%
La La Land
24,832 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,865 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,649 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Aladdin
23,020 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,674 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Assassin's Creed
23,446 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ted
22,397 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shrek 2
20,542 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Suicide Squad
20,484 votes
10
— Totally Ninja!
73%
21 Jump Street
20,073 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
20,048 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aladdin
19,085 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,045 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Soul
17,734 votes
10
— Totally Ninja!
71%
22 Jump Street
16,898 votes
10
— Totally Ninja!
62%
2012
16,942 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Mask
15,493 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Megamind
13,457 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Shrek the Third
13,430 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Bolt
12,539 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Ted 2
12,428 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Interview
12,555 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Shrek Forever After
10,437 votes
10
— Totally Ninja!
80%
A Dog's Purpose
9,548 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Liar Liar
9,098 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Brother Bear
6,163 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Batman: The Killing Joke
5,887 votes
10
— Totally Ninja!
66%
As Above, So Below
4,900 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Supernatural: The Long Road Home
15 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Garcea și oltenii
6 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup