trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Miirrah
4
followers
Italy
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
92
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Sherlock
47,216 votes
8
— Great
81%
Lost
32,789 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,979 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,519 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,369 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,940 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,474 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,494 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,796 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,985 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,741 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,108 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,479 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,284 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,638 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,476 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,318 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,398 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,089 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,208 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,369 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,220 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,400 votes
8
— Great
86%
Severance
8,899 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,296 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,549 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,116 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,917 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,654 votes
8
— Great
69%
Glee
8,300 votes
8
— Great
83%
The Originals
7,419 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,212 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,777 votes
8
— Great
76%
Gossip Girl
7,217 votes
8
— Great
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,426 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,281 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,527 votes
8
— Great
75%
The OA
6,599 votes
8
— Great
84%
The Good Wife
5,526 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,370 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Picard
5,055 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,582 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,694 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,096 votes
8
— Great
77%
Star Trek: Enterprise
4,165 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,076 votes
8
— Great
70%
The Shannara Chronicles
4,183 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,848 votes
8
— Great
83%
Pushing Daisies
3,664 votes
8
— Great
77%
Dead to Me
3,297 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,563 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,684 votes
8
— Great
77%
A Discovery of Witches
2,650 votes
8
— Great
69%
Dracula
2,680 votes
8
— Great
83%
Better Off Ted
2,394 votes
8
— Great
77%
Will & Grace
2,470 votes
8
— Great
74%
Caprica
2,496 votes
8
— Great
80%
ER
2,203 votes
8
— Great
72%
Full House
2,210 votes
8
— Great
63%
Another Life
1,958 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup