trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Miklos Farago
1
follower
Budapest, Hungary
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
69
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
88%
The Dark Knight
74,635 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,627 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,310 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
59,954 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,882 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,194 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 2
40,290 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tangled
26,130 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Top Gun: Maverick
24,957 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Oblivion
21,674 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Social Network
21,663 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,407 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,258 votes
10
— Totally Ninja!
71%
TRON: Legacy
16,426 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Fast & Furious 6
16,028 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Gran Torino
15,896 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Megamind
13,413 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The King's Speech
12,810 votes
10
— Totally Ninja!
74%
127 Hours
10,815 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
10,439 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Town
9,655 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Karate Kid
8,286 votes
10
— Totally Ninja!
63%
I Am Number Four
8,195 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Due Date
8,062 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Impossible
7,978 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,897 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The League of Extraordinary Gentlemen
6,541 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Tourist
6,455 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Battle: Los Angeles
6,287 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Lincoln Lawyer
6,116 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Unstoppable
5,910 votes
10
— Totally Ninja!
58%
The Green Hornet
5,792 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Love & Other Drugs
5,530 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Next Three Days
4,900 votes
10
— Totally Ninja!
65%
This Is 40
4,859 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Only the Brave
4,841 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Saw 3D
4,615 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Little Fockers
4,351 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Trance
3,852 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Paranormal Activity 2
3,810 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Losers
3,738 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Life As We Know It
3,668 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Faster
3,392 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Orphanage
3,374 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Bronson
3,178 votes
10
— Totally Ninja!
51%
Skyline
3,097 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Dinner for Schmucks
3,092 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Brothers
3,086 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Switch
3,063 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Girl Who Kicked the Hornet's Nest
2,589 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Troll Hunter
2,547 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Wall Street: Money Never Sleeps
2,506 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Agora
2,026 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Sinbad: Legend of the Seven Seas
1,996 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Hereafter
1,901 votes
10
— Totally Ninja!
58%
The Covenant
1,684 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Sanctum
1,583 votes
10
— Totally Ninja!
64%
You Again
1,543 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Balls of Fury
1,162 votes
10
— Totally Ninja!
60%
The Hitcher
965 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup