trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
C. S. C.
50
followers
Brazil
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
105
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
The World at War
441 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,447 votes
5
— Meh
84%
Das Boot
355 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Veronica Mars
5,166 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,608 votes
8
— Great
84%
Saint Seiya
811 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,910 votes
8
— Great
83%
Generation War
734 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,053 votes
8
— Great
83%
Rurouni Kenshin
1,055 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,885 votes
6
— Fair
82%
The Handmaid's Tale
11,089 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,067 votes
8
— Great
82%
Toma Lá, Dá Cá
70 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Boy Meets World
1,390 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,554 votes
6
— Fair
80%
Sailor Moon
920 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,842 votes
8
— Great
80%
Serial Experiments Lain
1,130 votes
9
— Superb
79%
RuPaul's Drag Race
1,796 votes
7
— Good
79%
Boys Over Flowers
246 votes
9
— Superb
79%
The Borgias
2,521 votes
9
— Superb
79%
The Tudors
2,981 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Middle
3,205 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,260 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Mobile Suit Gundam Wing
302 votes
8
— Great
78%
And Then There Were None
2,042 votes
8
— Great
77%
Marco Polo
3,961 votes
7
— Good
77%
Dead to Me
3,297 votes
8
— Great
77%
Reign
2,700 votes
8
— Great
77%
Will & Grace
2,470 votes
10
— Totally Ninja!
77%
RuPaul's Drag Race All Stars
841 votes
6
— Fair
76%
iZombie
6,461 votes
8
— Great
76%
Outsourced
961 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Empresses In The Palace
94 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ghost Adventures
628 votes
6
— Fair
76%
Legacies
2,286 votes
7
— Good
76%
Roswell
1,380 votes
8
— Great
76%
Hart of Dixie
2,740 votes
9
— Superb
75%
Younger
1,132 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Bunheads
540 votes
8
— Great
75%
Mischievous Kiss: Love in Tokyo
156 votes
8
— Great
75%
Moonlight
896 votes
7
— Good
75%
Smash
983 votes
9
— Superb
75%
Aria
93 votes
9
— Superb
75%
Alias Grace
1,701 votes
7
— Good
74%
Sai de Baixo
49 votes
6
— Fair
74%
The Nanny
1,671 votes
9
— Superb
74%
United Shades of America
47 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Cinderella and Four Knights
477 votes
8
— Great
73%
The 4400
2,867 votes
9
— Superb
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,704 votes
9
— Superb
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,869 votes
8
— Great
73%
Aladdin
398 votes
7
— Good
73%
Melissa & Joey
925 votes
7
— Good
73%
Cougar Town
2,672 votes
8
— Great
72%
Big Time Rush
414 votes
7
— Good
72%
Nailed It!
422 votes
7
— Good
72%
Magical Shopping Arcade Abenobashi
122 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup