trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mio.
VIP
2
46
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
48
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
95%
CHUANG ASIA
2 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,196 votes
9
— Superb
87%
Haikyu!!
2,053 votes
9
— Superb
87%
Not Me
204 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,158 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,163 votes
9
— Superb
84%
I Told Sunset About You
171 votes
9
— Superb
83%
Ranking of Kings
811 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,107 votes
9
— Superb
82%
A Tale of Thousand Stars
184 votes
9
— Superb
82%
Ashes of Love
117 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,800 votes
9
— Superb
81%
86: Eighty Six
681 votes
9
— Superb
79%
Girl From Nowhere
523 votes
9
— Superb
79%
Tales from the Crypt
829 votes
9
— Superb
79%
Dark Angel
2,050 votes
9
— Superb
79%
Boys Over Flowers
247 votes
9
— Superb
79%
Tokyo Magnitude 8.0
353 votes
9
— Superb
79%
The Promised Neverland
2,409 votes
9
— Superb
78%
Terror in Resonance
1,417 votes
9
— Superb
78%
My Boss My Hero
119 votes
9
— Superb
78%
Secret Garden
460 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,654 votes
9
— Superb
77%
Daily Lives of High School Boys
462 votes
9
— Superb
77%
Black Butler
960 votes
9
— Superb
77%
The King's Avatar
113 votes
9
— Superb
76%
Don't Call It Mystery
26 votes
9
— Superb
76%
Blue Exorcist
1,848 votes
9
— Superb
75%
My Girlfriend Is a Gumiho
243 votes
9
— Superb
75%
Beelzebub
333 votes
9
— Superb
75%
Ikebukuro West Gate Park
35 votes
9
— Superb
74%
No. 6
401 votes
9
— Superb
72%
Undercover Underage
36 votes
9
— Superb
72%
Cursed in Love
36 votes
9
— Superb
72%
Hi My Sweetheart
40 votes
9
— Superb
72%
Your Turn to Kill
51 votes
9
— Superb
71%
Deadman Wonderland
1,405 votes
9
— Superb
70%
Cross Fire
20 votes
9
— Superb
69%
Okami-san and Her Seven Companions
126 votes
9
— Superb
69%
Umineko: When They Cry
127 votes
9
— Superb
68%
OreImo
381 votes
9
— Superb
66%
Shinhwa Broadcast
6 votes
9
— Superb
65%
Selector Infected Wixoss
98 votes
9
— Superb
64%
Loveless
81 votes
9
— Superb
62%
Sacred Seven
36 votes
9
— Superb
62%
CHUANG
13 votes
9
— Superb
62%
Project S The Series
9 votes
9
— Superb
50%
No-No
2 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup