Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
kinky
VIP
EP
6
356
Followers
606
Following
Portugal
12
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
554
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
82%
Deadpool
112,620 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Guardians of the Galaxy
98,772 votes
9
— Superb
85%
Interstellar
75,463 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
73,888 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
67,308 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
66,944 votes
8
— Great
87%
The Matrix
63,505 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
62,318 votes
7
— Good
78%
Avatar
61,666 votes
7
— Good
64%
Suicide Squad
59,659 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,439 votes
8
— Great
77%
Arrival
57,980 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
57,888 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
57,349 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
57,074 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,443 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,848 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
53,859 votes
7
— Good
81%
The Martian
53,088 votes
8
— Great
79%
John Wick
52,780 votes
8
— Great
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,607 votes
7
— Good
87%
Fight Club
51,235 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
50,482 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
50,081 votes
8
— Great
79%
Moana
49,913 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,418 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,994 votes
7
— Good
81%
Joker
48,778 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
48,102 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
48,043 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
47,332 votes
6
— Fair
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,173 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,079 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
45,877 votes
8
— Great
79%
Zootopia
45,473 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
45,332 votes
8
— Great
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,149 votes
7
— Good
86%
Pulp Fiction
44,875 votes
9
— Superb
91%
The Shawshank Redemption
43,956 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,821 votes
8
— Great
78%
Deadpool 2
42,891 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,816 votes
6
— Fair
84%
Star Wars
42,803 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Captain America: The First Avenger
41,965 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
41,769 votes
8
— Great
84%
WALL·E
41,736 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Jurassic World
41,285 votes
6
— Fair
81%
Finding Nemo
40,343 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
40,299 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
40,168 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
40,102 votes
8
— Great
82%
Up
39,852 votes
7
— Good
79%
Dune
38,503 votes
8
— Great
84%
The Lion King
38,303 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
38,092 votes
9
— Superb
86%
The Empire Strikes Back
37,813 votes
9
— Superb
71%
X-Men: Apocalypse
37,723 votes
7
— Good
82%
Toy Story
37,463 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
37,361 votes
9
— Superb
81%
Monsters, Inc.
36,937 votes
8
— Great
1
2
3
8
9
10
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch