trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
[email protected]
0
followers
Pantin, Île-de-France
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
73
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,649 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,917 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,123 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,204 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,918 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,552 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,825 votes
6
— Fair
85%
True Detective
21,175 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,320 votes
5
— Meh
92%
The Wire
15,574 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,432 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,242 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,674 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,587 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,818 votes
7
— Good
82%
24
11,254 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,318 votes
6
— Fair
84%
Boardwalk Empire
9,121 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,948 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,125 votes
7
— Good
80%
Bates Motel
7,923 votes
7
— Good
83%
Luther
7,676 votes
7
— Good
83%
Banshee
7,526 votes
7
— Good
85%
Rome
6,802 votes
8
— Great
85%
Justified
6,437 votes
4
— Poor
81%
Ray Donovan
5,642 votes
7
— Good
86%
Deadwood
5,113 votes
7
— Good
87%
The Shield
4,390 votes
9
— Superb
69%
Helix
3,832 votes
6
— Fair
82%
Hell on Wheels
3,814 votes
7
— Good
84%
Power
3,439 votes
7
— Good
82%
Bosch
3,233 votes
7
— Good
77%
Your Honor
2,576 votes
7
— Good
84%
Gomorra
1,806 votes
7
— Good
84%
Snowfall
1,720 votes
7
— Good
84%
Southland
1,229 votes
7
— Good
78%
Ripper Street
1,176 votes
7
— Good
67%
War of the Worlds
1,147 votes
7
— Good
78%
ZeroZeroZero
959 votes
7
— Good
81%
Fauda
940 votes
8
— Great
83%
Treme
905 votes
7
— Good
75%
Tehran
890 votes
7
— Good
85%
The Bureau
687 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Real Humans
628 votes
7
— Good
80%
Call My Agent!
544 votes
8
— Great
78%
Caliphate
500 votes
7
— Good
68%
The Head
398 votes
7
— Good
74%
Family Business
379 votes
5
— Meh
78%
Braquo
331 votes
7
— Good
82%
Spiral
294 votes
8
— Great
73%
La Flamme
233 votes
6
— Fair
69%
Inhuman Resources
218 votes
7
— Good
80%
Baron Noir
175 votes
8
— Great
74%
Our Boys
149 votes
8
— Great
73%
No Man's Land
136 votes
7
— Good
68%
Blood Coast
127 votes
7
— Good
63%
The Last Panthers
122 votes
7
— Good
68%
Platane
107 votes
6
— Fair
73%
All the Way Up
98 votes
6
— Fair
77%
Orelsan: Never Show This to Anyone
92 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup