trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Melissa
VIP
2
42
followers
Netherlands
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
51
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
The Hangover
27,560 votes
7
— Good
74%
Constantine
15,464 votes
7
— Good
69%
Olympus Has Fallen
12,133 votes
7
— Good
68%
John Carter
10,714 votes
7
— Good
73%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
9,784 votes
7
— Good
76%
The Machinist
8,854 votes
7
— Good
75%
Les Misérables
8,418 votes
7
— Good
63%
Bee Movie
8,161 votes
7
— Good
71%
Chicken Run
7,337 votes
7
— Good
73%
The Aviator
6,773 votes
7
— Good
64%
The Tourist
6,464 votes
7
— Good
69%
Gangster Squad
5,965 votes
7
— Good
65%
Drag Me to Hell
5,387 votes
7
— Good
70%
Napoleon Dynamite
5,127 votes
7
— Good
71%
Side Effects
4,846 votes
7
— Good
59%
House of Wax
3,669 votes
7
— Good
64%
Beautiful Creatures
3,513 votes
7
— Good
63%
Antichrist
2,867 votes
7
— Good
68%
Super
2,847 votes
7
— Good
65%
Sahara
2,654 votes
7
— Good
62%
Beastly
2,439 votes
7
— Good
57%
G-Force
2,257 votes
7
— Good
62%
Nacho Libre
2,247 votes
7
— Good
63%
Dorian Gray
2,162 votes
7
— Good
69%
Elephant
1,643 votes
7
— Good
60%
LOL
1,590 votes
7
— Good
73%
This Is It
1,389 votes
7
— Good
63%
Cleaner
1,250 votes
7
— Good
66%
The Rebound
1,224 votes
7
— Good
60%
On the Road
986 votes
7
— Good
60%
New York, I Love You
686 votes
7
— Good
70%
A Room with a View
650 votes
7
— Good
66%
Take This Waltz
596 votes
7
— Good
69%
Welcome to the Rileys
526 votes
7
— Good
62%
The Oranges
511 votes
7
— Good
61%
London
461 votes
7
— Good
68%
Cemetery Junction
446 votes
7
— Good
66%
Easy Virtue
426 votes
7
— Good
62%
Powder Blue
373 votes
7
— Good
64%
Ginger & Rosa
363 votes
7
— Good
65%
Great Expectations
343 votes
7
— Good
59%
Chapter 27
271 votes
7
— Good
63%
Love and Honor
261 votes
7
— Good
67%
Grind
251 votes
7
— Good
52%
Love, Wedding, Marriage
251 votes
7
— Good
56%
Save the Date
206 votes
7
— Good
57%
Gigantic
175 votes
7
— Good
50%
Swinging with the Finkels
112 votes
7
— Good
51%
Wild Cherry
56 votes
7
— Good
75%
Elvis
54 votes
7
— Good
56%
Somebody Up There Likes Me
52 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup