trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Melissa Lynne Meier
0
followers
Brooklyn, New York
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Hate U Give
2,856 votes
10
— Totally Ninja!
79%
A Street Cat Named Bob
2,960 votes
9
— Superb
78%
Straight Outta Compton
10,361 votes
8
— Great
78%
Marriage Story
9,196 votes
9
— Superb
77%
Get Out
41,173 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,824 votes
8
— Great
77%
Drive
19,681 votes
9
— Superb
76%
On the Basis of Sex
2,013 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Free State of Jones
5,942 votes
9
— Superb
73%
Queen & Slim
1,631 votes
9
— Superb
73%
Allied
9,875 votes
8
— Great
73%
Crazy Rich Asians
10,388 votes
9
— Superb
72%
The Hollars
1,173 votes
9
— Superb
72%
The Place Beyond the Pines
5,937 votes
10
— Totally Ninja!
72%
If Beale Street Could Talk
1,941 votes
8
— Great
71%
The Ballad of Buster Scruggs
6,213 votes
9
— Superb
70%
Keeping Up with the Joneses
12,267 votes
7
— Good
69%
The Girl on the Train
16,893 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Masterminds
9,951 votes
6
— Fair
67%
Jackie
4,574 votes
9
— Superb
64%
Dark Places
2,457 votes
8
— Great
63%
The Laundromat
2,356 votes
9
— Superb
63%
White Girl
985 votes
9
— Superb
63%
Lamb
1,599 votes
9
— Superb
60%
Listen Up Philip
211 votes
6
— Fair
60%
The Neon Demon
4,935 votes
7
— Good
57%
Lost River
744 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup