Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Christopher Moltisanti
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
144
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
112,181 votes
8
— Great
82%
Guardians of the Galaxy
98,438 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
66,715 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
67,092 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
63,232 votes
8
— Great
80%
Logan
62,137 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
57,625 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,260 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
56,915 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
55,207 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
53,687 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
50,242 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
50,585 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
49,919 votes
9
— Superb
81%
Joker
48,399 votes
8
— Great
86%
Forrest Gump
45,284 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
45,679 votes
9
— Superb
91%
The Shawshank Redemption
43,756 votes
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
44,670 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,968 votes
8
— Great
76%
Black Panther
47,190 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,019 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
45,209 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
40,150 votes
9
— Superb
74%
Captain America: The First Avenger
41,833 votes
9
— Superb
76%
Baby Driver
40,605 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
41,120 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,964 votes
8
— Great
72%
Thor
40,057 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,902 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
36,400 votes
7
— Good
80%
Knives Out
33,567 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,960 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
32,200 votes
9
— Superb
88%
The Godfather
29,212 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Ant-Man and the Wasp
30,595 votes
9
— Superb
82%
Die Hard
27,799 votes
9
— Superb
80%
Blade Runner
27,717 votes
9
— Superb
71%
The Amazing Spider-Man
28,772 votes
8
— Great
83%
Memento
26,543 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
26,042 votes
8
— Great
76%
The Batman
27,283 votes
9
— Superb
75%
Spider-Man
27,260 votes
9
— Superb
81%
Top Gun: Maverick
26,111 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,573 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Terminator
23,434 votes
8
— Great
73%
Free Guy
24,221 votes
7
— Good
69%
Black Widow
24,549 votes
8
— Great
74%
Spider-Man 2
23,403 votes
9
— Superb
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,207 votes
7
— Good
85%
GoodFellas
21,078 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,986 votes
9
— Superb
63%
Assassin's Creed
23,611 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,157 votes
8
— Great
71%
Transformers
21,949 votes
7
— Good
65%
The Incredible Hulk
22,869 votes
7
— Good
76%
Limitless
20,600 votes
7
— Good
77%
Drive
20,119 votes
8
— Great
87%
The Godfather: Part II
18,388 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Spider-Man 3
21,237 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch