trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mooglejake
0
followers
Cornwall
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
WALL·E
40,608 votes
9
— Superb
84%
Coco
31,628 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,475 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,585 votes
9
— Superb
82%
Up
38,902 votes
9
— Superb
81%
Monsters, Inc.
36,065 votes
9
— Superb
81%
Finding Nemo
39,464 votes
9
— Superb
81%
Toy Story 3
28,103 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
43,846 votes
9
— Superb
79%
Room
15,877 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,213 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,703 votes
9
— Superb
77%
Arrival
56,634 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,813 votes
9
— Superb
77%
La La Land
24,803 votes
9
— Superb
77%
Ex Machina
30,738 votes
9
— Superb
77%
Drive
19,640 votes
9
— Superb
76%
Me and Earl and the Dying Girl
4,649 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,386 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,364 votes
9
— Superb
76%
50/50
7,673 votes
9
— Superb
75%
Blindspotting
1,910 votes
9
— Superb
74%
Dope
4,114 votes
9
— Superb
73%
The Many Adventures of Winnie the Pooh
2,115 votes
9
— Superb
73%
Moonlight
14,290 votes
9
— Superb
73%
The Favourite
8,446 votes
9
— Superb
73%
Cold War
1,744 votes
9
— Superb
73%
First Man
10,565 votes
9
— Superb
72%
Shazam!
24,347 votes
9
— Superb
71%
Leave No Trace
3,449 votes
9
— Superb
69%
Attack the Block
4,035 votes
9
— Superb
68%
Annihilation
21,058 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup