trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rick P
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
72
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Infinity War
55,933 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,426 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,054 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,247 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
The Shape of Water
22,324 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,455 votes
8
— Great
68%
Annihilation
21,005 votes
8
— Great
69%
Murder on the Orient Express
18,864 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,076 votes
7
— Good
80%
12 Years a Slave
16,730 votes
9
— Superb
79%
Room
15,845 votes
8
— Great
68%
Rampage
15,510 votes
7
— Good
65%
300: Rise of an Empire
12,849 votes
8
— Great
73%
Lady Bird
12,661 votes
9
— Superb
71%
Mission: Impossible III
12,491 votes
8
— Great
73%
The Beekeeper
11,771 votes
8
— Great
70%
The Commuter
11,035 votes
7
— Good
75%
I, Tonya
10,984 votes
9
— Superb
81%
Wonder
10,967 votes
8
— Great
60%
The Nun
10,329 votes
8
— Great
76%
Darkest Hour
9,960 votes
9
— Superb
72%
Wonka
8,379 votes
8
— Great
70%
Death Wish
8,229 votes
8
— Great
73%
Killers of the Flower Moon
8,217 votes
9
— Superb
64%
Leave the World Behind
7,805 votes
5
— Meh
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,407 votes
6
— Fair
75%
Shot Caller
7,099 votes
8
— Great
73%
The Disaster Artist
7,027 votes
8
— Great
66%
A Haunting in Venice
6,032 votes
8
— Great
64%
Napoleon
5,823 votes
7
— Good
74%
Hostiles
4,960 votes
8
— Great
72%
Wild
4,776 votes
4
— Poor
71%
Pearl
4,105 votes
7
— Good
71%
Tully
3,469 votes
8
— Great
69%
Crocodile Dundee
3,376 votes
5
— Meh
65%
Revenge
3,085 votes
8
— Great
70%
Look Who's Back
2,562 votes
8
— Great
68%
Early Man
2,388 votes
8
— Great
76%
Mudbound
2,077 votes
8
— Great
71%
Batman: Gotham by Gaslight
2,042 votes
9
— Superb
67%
Goon: Last of the Enforcers
1,578 votes
8
— Great
64%
My Friend Dahmer
1,546 votes
8
— Great
75%
Black Book
1,520 votes
8
— Great
74%
The 12th Man
1,237 votes
9
— Superb
78%
Control
1,155 votes
7
— Good
63%
The Cured
820 votes
6
— Fair
72%
Kodachrome
808 votes
9
— Superb
71%
Suspicion
699 votes
9
— Superb
70%
The Ballad of Lefty Brown
667 votes
7
— Good
65%
Little Bone Lodge
631 votes
7
— Good
77%
The Big Heat
509 votes
9
— Superb
75%
Hello, Dolly!
357 votes
9
— Superb
70%
Rolling Thunder
294 votes
9
— Superb
72%
Dead of Night
287 votes
7
— Good
74%
Murder, My Sweet
278 votes
8
— Great
79%
Father Goose
275 votes
8
— Great
74%
Hope and Glory
192 votes
7
— Good
77%
Hobson's Choice
163 votes
9
— Superb
70%
The House of Fear
149 votes
9
— Superb
70%
Last Stand of the 300
115 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup