trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
moonaaaaaarrrrghhhhh
1
follower
Malaysia
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
51
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
The Flash
24,179 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,112 votes
7
— Good
82%
Castle
11,688 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,229 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,208 votes
7
— Good
74%
Designated Survivor
5,652 votes
7
— Good
75%
Tokyo Ghoul
3,492 votes
7
— Good
79%
Blue Bloods
2,754 votes
7
— Good
79%
The Promised Neverland
2,409 votes
7
— Good
79%
Manhunt
2,142 votes
7
— Good
80%
The Dragon Prince
1,989 votes
7
— Good
76%
Blue Exorcist
1,848 votes
7
— Good
81%
Black Clover
1,700 votes
7
— Good
79%
The Rising of the Shield Hero
1,517 votes
7
— Good
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,169 votes
7
— Good
74%
Alex Rider
1,010 votes
7
— Good
75%
Ajin
906 votes
7
— Good
79%
My Love from Another Star
834 votes
7
— Good
78%
Saga of Tanya the Evil
756 votes
7
— Good
77%
The Ancient Magus' Bride
701 votes
7
— Good
75%
Grimgar of Fantasy and Ash
651 votes
7
— Good
69%
B: The Beginning
579 votes
7
— Good
71%
K
496 votes
7
— Good
79%
Grand Blue
455 votes
7
— Good
77%
Touch Your Heart
408 votes
7
— Good
70%
Scum's Wish
374 votes
7
— Good
73%
The Naked Director
366 votes
7
— Good
84%
SKY Castle
323 votes
7
— Good
66%
AHO-GIRL
291 votes
7
— Good
73%
After the Rain
251 votes
7
— Good
70%
Kemono Jihen
221 votes
7
— Good
68%
SSSS.GRIDMAN
185 votes
7
— Good
78%
Welcome to the Ballroom
176 votes
7
— Good
74%
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-
138 votes
7
— Good
71%
Tada Never Falls in Love
136 votes
7
— Good
81%
Designated Survivor: 60 Days
116 votes
7
— Good
69%
Hakata Tonkotsu Ramens
111 votes
7
— Good
61%
Bananya
101 votes
7
— Good
64%
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace note
101 votes
7
— Good
71%
The Morose Mononokean
92 votes
7
— Good
66%
Levius
77 votes
7
— Good
63%
Classroom Crisis
74 votes
7
— Good
61%
Katsugeki: Touken Ranbu
71 votes
7
— Good
67%
Onihei
40 votes
7
— Good
67%
Mix: Meisei Story
34 votes
7
— Good
73%
Overprotected Kahoko
33 votes
7
— Good
60%
Touken Ranbu: Hanamaru
32 votes
7
— Good
64%
99 Days with the Superstar
24 votes
7
— Good
71%
Second To Last Love
17 votes
7
— Good
59%
BG: Personal Bodyguard
14 votes
7
— Good
74%
Stepmom and Daughter Blues
12 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup