Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Gabriel Morales
1
Follower
0
Following
São Paulo - Capital
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
159
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
112,210 votes
7
— Good
82%
Guardians of the Galaxy
98,453 votes
7
— Good
85%
Interstellar
75,041 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
67,106 votes
7
— Good
79%
John Wick
52,593 votes
7
— Good
81%
Joker
48,420 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
47,882 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
47,293 votes
7
— Good
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,060 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,984 votes
7
— Good
80%
Inside Out
45,904 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,213 votes
7
— Good
77%
Get Out
41,994 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,842 votes
7
— Good
82%
Up
39,708 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
37,252 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,909 votes
7
— Good
85%
Parasite
35,173 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,927 votes
7
— Good
77%
The Revenant
34,430 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,966 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,965 votes
7
— Good
83%
Return of the Jedi
33,874 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
31,519 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
27,266 votes
7
— Good
72%
Tenet
26,263 votes
7
— Good
77%
Zombieland
26,017 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,812 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
25,347 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
25,168 votes
7
— Good
80%
The Grand Budapest Hotel
25,093 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
25,054 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,575 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
23,406 votes
7
— Good
80%
Oppenheimer
23,118 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,809 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,634 votes
7
— Good
73%
Looper
22,162 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,983 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,774 votes
7
— Good
77%
Sully
20,634 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
20,154 votes
7
— Good
76%
Nobody
20,004 votes
7
— Good
73%
Furious 7
19,803 votes
7
— Good
77%
Fury
19,257 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,678 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,440 votes
7
— Good
77%
Life of Pi
17,880 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,801 votes
7
— Good
72%
Jack Reacher
17,535 votes
7
— Good
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
17,081 votes
7
— Good
74%
Unbreakable
16,973 votes
7
— Good
74%
Mission: Impossible
16,612 votes
7
— Good
75%
Creed
16,583 votes
7
— Good
72%
The Cabin in the Woods
16,043 votes
7
— Good
70%
Us
15,763 votes
7
— Good
75%
Superbad
15,268 votes
7
— Good
80%
Fargo
15,008 votes
7
— Good
80%
About Time
14,868 votes
7
— Good
78%
Slumdog Millionaire
14,813 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch