trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mrbamber
VIP
OG
12
34
followers
Preston
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
50
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
The Wire
15,539 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,563 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,215 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,210 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fawlty Towers
2,922 votes
10
— Totally Ninja!
86%
QI
1,518 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,447 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Curb Your Enthusiasm
4,954 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peep Show
2,235 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,191 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Books
2,907 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,321 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,836 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Thick of It
982 votes
10
— Totally Ninja!
85%
I'm Alan Partridge
481 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,475 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,111 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,670 votes
10
— Totally Ninja!
84%
This Is England '86
515 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Brass Eye
301 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Killing
1,077 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Flight of the Conchords
2,207 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Spaced
1,736 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,364 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,653 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,678 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Entourage
6,073 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The League of Gentlemen
366 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Frasier
3,782 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Eastbound & Down
2,441 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Extras
1,654 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,066 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Royle Family
181 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nighty Night
79 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Trip
278 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Shameless
702 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Outnumbered
362 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Russell Howard's Good News
129 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Psychoville
310 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Episodes
2,270 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Mildred Pierce
604 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Smoking Room
41 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Early Doors
39 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Blackpool
97 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Men of a Certain Age
177 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Dead Set
1,133 votes
10
— Totally Ninja!
72%
High Stakes Poker
48 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Dragons' Den
188 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Salem's Lot
736 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Poker After Dark
17 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup