trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Johnny O.
VIP
7
8
followers
Modesto, CA
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
84
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Oz
3,179 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,392 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,378 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,608 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,658 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,378 votes
8
— Great
81%
Fixer Upper
262 votes
8
— Great
81%
Wu-Tang: An American Saga
403 votes
8
— Great
81%
Lost
32,667 votes
8
— Great
80%
Angel
3,821 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,882 votes
8
— Great
79%
SpongeBob SquarePants
3,248 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,732 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
60,935 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,106 votes
8
— Great
79%
Bones
9,819 votes
8
— Great
79%
Married... with Children
3,442 votes
8
— Great
78%
From
3,058 votes
8
— Great
78%
Workaholics
2,958 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,606 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,058 votes
8
— Great
77%
Tacoma FD
397 votes
8
— Great
77%
Happy!
2,371 votes
8
— Great
77%
Inside Job
2,092 votes
8
— Great
77%
Ghosts
1,050 votes
8
— Great
77%
Impulse
984 votes
8
— Great
77%
On My Block
1,085 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
4,355 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,888 votes
8
— Great
77%
Outer Banks
2,551 votes
8
— Great
76%
Solar Opposites
2,052 votes
8
— Great
76%
Legacies
2,271 votes
8
— Great
76%
Ghost Adventures
627 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
2,957 votes
8
— Great
76%
The Night Agent
3,038 votes
8
— Great
76%
Upload
4,720 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,854 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,321 votes
8
— Great
76%
Hanna
2,572 votes
8
— Great
76%
The Chef Show
251 votes
8
— Great
75%
Teenage Bounty Hunters
790 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,885 votes
8
— Great
75%
Street Food: Asia
238 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,174 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,753 votes
8
— Great
74%
Zom 100: Bucket List of the Dead
552 votes
8
— Great
74%
Will Trent
667 votes
8
— Great
74%
Home Improvement
1,959 votes
8
— Great
74%
Warrior Nun
2,857 votes
8
— Great
74%
The Librarians
2,111 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,810 votes
8
— Great
74%
The Ranch
1,672 votes
8
— Great
74%
TRIGUN STAMPEDE
238 votes
8
— Great
73%
The Recruit
1,347 votes
8
— Great
73%
Ratched
2,434 votes
8
— Great
73%
Ugly Delicious
182 votes
8
— Great
73%
I Am Not Okay with This
3,710 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,028 votes
8
— Great
73%
Twisted Metal
1,108 votes
8
— Great
72%
Deadly Class
1,377 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup