trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
msmerlinsmagic
20
followers
Quentin, Pennsylvania
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
99
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Vikings
25,511 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,215 votes
7
— Good
79%
Grimm
10,365 votes
7
— Good
79%
Married... with Children
3,448 votes
7
— Good
85%
Doctor Who
2,015 votes
7
— Good
74%
Home Improvement
1,967 votes
7
— Good
83%
One Day at a Time
1,536 votes
7
— Good
68%
The Voice
1,504 votes
7
— Good
65%
Camelot
1,395 votes
7
— Good
80%
Galavant
1,292 votes
7
— Good
80%
Victoria
1,154 votes
7
— Good
62%
America's Got Talent
933 votes
7
— Good
76%
Ghost Adventures
628 votes
7
— Good
76%
Moonlighting
578 votes
7
— Good
82%
North & South
553 votes
7
— Good
71%
American Pickers
497 votes
7
— Good
74%
The Dukes of Hazzard
434 votes
7
— Good
56%
Cult
410 votes
7
— Good
75%
The Munsters
404 votes
7
— Good
78%
Emma
394 votes
7
— Good
65%
The Ellen DeGeneres Show
354 votes
7
— Good
69%
The Incredible Hulk
346 votes
7
— Good
69%
Who's the Boss?
345 votes
7
— Good
65%
Ghost Hunters
269 votes
7
— Good
82%
Lonesome Dove
260 votes
7
— Good
72%
Jamestown
256 votes
7
— Good
74%
Remington Steele
221 votes
7
— Good
67%
Beauty and the Beast
220 votes
7
— Good
65%
The Voice UK
205 votes
7
— Good
71%
Starsky & Hutch
204 votes
7
— Good
77%
The Story of God with Morgan Freeman
198 votes
7
— Good
60%
Late Night with Seth Meyers
179 votes
7
— Good
71%
Eerie, Indiana
141 votes
7
— Good
84%
Nature
101 votes
7
— Good
66%
House Hunters International
88 votes
7
— Good
72%
Tiny House Nation
83 votes
7
— Good
69%
The Monkees
72 votes
7
— Good
63%
Mister Ed
67 votes
7
— Good
63%
One Day at a Time
61 votes
7
— Good
79%
Big Cats
56 votes
7
— Good
62%
Empty Nest
55 votes
7
— Good
76%
Vikings
51 votes
7
— Good
62%
My Three Sons
49 votes
7
— Good
62%
Eight is Enough
47 votes
7
— Good
54%
19 Kids and Counting
45 votes
7
— Good
61%
My Favorite Martian
42 votes
7
— Good
79%
Natural World
41 votes
7
— Good
76%
A History of Britain by Simon Schama
40 votes
7
— Good
78%
Victorian Farm
36 votes
7
— Good
57%
Tarzan
29 votes
7
— Good
80%
A History of Scotland
28 votes
7
— Good
71%
Tiny House Hunters
25 votes
7
— Good
55%
Car 54, Where Are You?
21 votes
7
— Good
72%
A History Of Christianity
21 votes
7
— Good
76%
Tudor Monastery Farm
20 votes
7
— Good
62%
The Ed Sullivan Show
20 votes
7
— Good
63%
Hazel
20 votes
7
— Good
63%
Bargain Mansions
18 votes
7
— Good
75%
Wild Brazil
17 votes
7
— Good
42%
The Doris Day Show
14 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup