trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
murfs
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
23
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,391 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,381 votes
6
— Fair
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,842 votes
8
— Great
65%
San Andreas
15,579 votes
7
— Good
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,325 votes
6
— Fair
76%
The Little Mermaid
14,861 votes
6
— Fair
72%
Hotel Transylvania 2
13,991 votes
7
— Good
74%
Paddington
8,346 votes
8
— Great
65%
Absolutely Anything
4,595 votes
8
— Great
59%
Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel
3,457 votes
6
— Fair
68%
I Am Wrath
3,380 votes
6
— Fair
67%
Child 44
3,081 votes
8
— Great
67%
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
2,993 votes
6
— Fair
75%
Toy Story That Time Forgot
2,650 votes
7
— Good
71%
The 33
2,632 votes
6
— Fair
74%
Riley's First Date?
1,145 votes
7
— Good
65%
Criminal Activities
1,112 votes
8
— Great
73%
Barbie: Spy Squad
731 votes
6
— Fair
73%
Barbie: A Fairy Secret
567 votes
6
— Fair
70%
Barbie in the Pink Shoes
557 votes
6
— Fair
75%
Despicable Me 2: 3 Mini-Movie Collection
325 votes
6
— Fair
73%
Bitcoin: The End of Money as We Know It
174 votes
8
— Great
80%
Secrets of the Force Awakens: A Cinematic Journey
174 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup