trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Grego
1
follower
España
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
178
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Interstellar
72,629 votes
8
— Great
86%
Inception
71,836 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,945 votes
8
— Great
87%
The Matrix
61,646 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,790 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,305 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,297 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,925 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,171 votes
8
— Great
79%
Dune
36,621 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,326 votes
8
— Great
85%
Parasite
34,067 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,921 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,671 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,944 votes
8
— Great
76%
The Hangover
27,588 votes
8
— Great
74%
War for the Planet of the Apes
23,838 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,510 votes
8
— Great
83%
Good Will Hunting
21,389 votes
8
— Great
85%
The Intouchables
19,718 votes
8
— Great
79%
No Country for Old Men
19,517 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,959 votes
8
— Great
77%
Taken
18,641 votes
8
— Great
77%
Life of Pi
17,598 votes
8
— Great
77%
Minority Report
17,554 votes
8
— Great
83%
Dune: Part Two
17,469 votes
8
— Great
73%
A Bug's Life
15,976 votes
8
— Great
73%
American Made
15,887 votes
8
— Great
72%
Hereditary
15,812 votes
8
— Great
80%
Pan's Labyrinth
15,187 votes
8
— Great
73%
Moonlight
14,294 votes
8
— Great
78%
Predator
13,903 votes
8
— Great
73%
The Croods
13,777 votes
8
— Great
71%
Midsommar
13,670 votes
8
— Great
80%
Rush
13,176 votes
8
— Great
81%
The Pursuit of Happyness
12,764 votes
8
— Great
79%
Captain Fantastic
12,273 votes
8
— Great
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,401 votes
8
— Great
75%
Gremlins
11,174 votes
8
— Great
82%
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
10,974 votes
8
— Great
81%
The Help
10,430 votes
8
— Great
77%
Searching
10,420 votes
8
— Great
68%
Riddick
10,009 votes
8
— Great
74%
Collateral
9,710 votes
8
— Great
77%
Law Abiding Citizen
9,557 votes
8
— Great
78%
Man on Fire
9,133 votes
8
— Great
76%
The Machinist
8,869 votes
8
— Great
70%
Bridesmaids
8,843 votes
8
— Great
75%
Southpaw
8,666 votes
8
— Great
73%
The Favourite
8,460 votes
8
— Great
67%
Grimsby
8,405 votes
8
— Great
73%
Elvis
8,315 votes
8
— Great
69%
Project X
7,882 votes
8
— Great
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,717 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
7,709 votes
8
— Great
72%
Eyes Wide Shut
7,659 votes
8
— Great
79%
The Hunt for Red October
7,265 votes
8
— Great
82%
Hachi: A Dog's Tale
7,040 votes
8
— Great
74%
Coherence
7,004 votes
8
— Great
80%
Unforgiven
6,993 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup