trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Grego
1
follower
España
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
151
movies
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
73%
The Devil's Backbone
1,536 votes
6
— Fair
66%
Nefarious
1,344 votes
8
— Great
67%
Fair Game
1,324 votes
8
— Great
62%
Deadfall
1,323 votes
7
— Good
64%
Paradise
1,316 votes
7
— Good
68%
The Artifice Girl
1,163 votes
8
— Great
67%
Anna
1,142 votes
6
— Fair
60%
Miller's Girl
1,126 votes
7
— Good
66%
The Occupant
1,104 votes
7
— Good
75%
The Beasts
1,056 votes
9
— Superb
71%
The Whistleblower
1,023 votes
8
— Great
71%
An Officer and a Spy
992 votes
8
— Great
68%
Cypher
991 votes
8
— Great
73%
The Hidden Face
990 votes
7
— Good
59%
Encounter
907 votes
7
— Good
63%
Piggy
840 votes
8
— Great
70%
The Photographer of Mauthausen
727 votes
7
— Good
67%
The Courier
700 votes
7
— Good
73%
The Teachers' Lounge
630 votes
8
— Great
74%
The Heist of the Century
611 votes
7
— Good
63%
Below
589 votes
4
— Poor
59%
You'll Never Find Me
512 votes
5
— Meh
66%
The Coffee Table
504 votes
8
— Great
61%
The Last Days
464 votes
8
— Great
73%
The Endless Trench
441 votes
7
— Good
83%
Le Trou
427 votes
8
— Great
66%
Concrete Utopia
422 votes
6
— Fair
30%
Titanic II
275 votes
2
— Terrible
71%
13 Tzameti
248 votes
8
— Great
70%
The Childe
238 votes
8
— Great
61%
Bad Day to Go Fishing
22 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup