trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Grego
1
follower
España
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
110
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,454 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,080 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,020 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,541 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,433 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,833 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,444 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,128 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,875 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,510 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,125 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,323 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,249 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,416 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,789 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,718 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,485 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,740 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,513 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,101 votes
8
— Great
86%
Dark
17,085 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,563 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,285 votes
4
— Poor
86%
Peaky Blinders
16,280 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,736 votes
6
— Fair
86%
Fargo
15,416 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,910 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,675 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,513 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,789 votes
9
— Superb
70%
Two and a Half Men
12,361 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,245 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,701 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,223 votes
6
— Fair
82%
House of the Dragon
10,077 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,792 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,607 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,111 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,888 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,184 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,277 votes
6
— Fair
69%
Obi-Wan Kenobi
7,246 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,134 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,427 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,377 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,270 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,262 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sandman
5,940 votes
7
— Good
82%
The Night Of
5,887 votes
9
— Superb
78%
The Orville
5,864 votes
9
— Superb
77%
Preacher
5,671 votes
8
— Great
81%
Silo
5,332 votes
6
— Fair
77%
Foundation
5,262 votes
9
— Superb
76%
His Dark Materials
5,144 votes
7
— Good
86%
Deadwood
5,103 votes
9
— Superb
85%
Yellowstone
4,868 votes
9
— Superb
76%
See
4,819 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,743 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Shōgun
4,333 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,250 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup