trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nuno
2
followers
Lisboa
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
226
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
131,239 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,386 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,981 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,058 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,753 votes
8
— Great
85%
House
29,970 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,966 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,104 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,496 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,928 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,242 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,473 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,781 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,125 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,114 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,719 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
17,805 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,082 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,273 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,908 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,252 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,518 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,122 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,084 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,906 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,637 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,209 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,873 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,720 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,096 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,776 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,178 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,334 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,391 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,130 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,335 votes
7
— Good
82%
Castle
11,670 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,408 votes
8
— Great
82%
Californication
11,263 votes
9
— Superb
82%
24
11,242 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,079 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,023 votes
6
— Fair
81%
How to Get Away with Murder
10,217 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,016 votes
8
— Great
76%
You
10,168 votes
8
— Great
79%
Bones
9,836 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,181 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,111 votes
7
— Good
82%
Criminal Minds
9,233 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,937 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,297 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,669 votes
8
— Great
80%
NCIS
7,724 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,407 votes
7
— Good
80%
Lie to Me
7,303 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,061 votes
9
— Superb
77%
Revenge
7,094 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,266 votes
9
— Superb
85%
The Bear
6,581 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,811 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup