trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nara Saldanha
0
followers
Morada Nova, Ceara
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,780 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,263 votes
7
— Good
64%
Fifty Shades Darker
13,215 votes
7
— Good
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,400 votes
7
— Good
71%
CHiPS
10,402 votes
7
— Good
64%
The Karate Kid
8,304 votes
7
— Good
62%
Fifty Shades Freed
6,647 votes
7
— Good
75%
Begin Again
6,295 votes
7
— Good
68%
The Grey
6,090 votes
7
— Good
69%
How to Lose a Guy in 10 Days
5,482 votes
7
— Good
62%
Victor Frankenstein
5,143 votes
7
— Good
73%
Carol
4,912 votes
7
— Good
61%
The Woman in the Window
3,832 votes
7
— Good
61%
Aloha
3,769 votes
7
— Good
67%
Dear John
3,552 votes
7
— Good
64%
Deliver Us from Evil
3,442 votes
7
— Good
69%
The Good Nurse
2,922 votes
7
— Good
63%
Fallen
2,821 votes
7
— Good
72%
Stronger
2,619 votes
7
— Good
62%
Punisher: War Zone
2,608 votes
7
— Good
63%
Solomon Kane
2,337 votes
7
— Good
71%
Wonder Park
1,936 votes
7
— Good
65%
Free Birds
1,855 votes
7
— Good
50%
Halloween: Resurrection
1,770 votes
7
— Good
64%
Hide and Seek
1,717 votes
7
— Good
61%
Pay the Ghost
1,617 votes
7
— Good
51%
The Turning
1,607 votes
7
— Good
69%
The Miseducation of Cameron Post
1,458 votes
7
— Good
64%
Going the Distance
1,212 votes
7
— Good
82%
The Second Mother
894 votes
7
— Good
67%
Parental Guidance
886 votes
7
— Good
64%
Line of Duty
867 votes
7
— Good
49%
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior
694 votes
7
— Good
59%
Maximum Risk
543 votes
7
— Good
62%
Into the Ashes
411 votes
7
— Good
66%
Charlie Says
379 votes
7
— Good
65%
If I Were You
352 votes
7
— Good
66%
The Single Moms Club
329 votes
7
— Good
67%
My Best Friend Anne Frank
283 votes
7
— Good
69%
The Liberator
176 votes
7
— Good
67%
The Awakener
150 votes
7
— Good
52%
Black Dawn
93 votes
7
— Good
70%
An Hour Behind
73 votes
7
— Good
50%
The Heartthrob
3 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup