trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nara Saldanha
0
followers
Morada Nova, Ceara
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,920 votes
9
— Superb
74%
Unbreakable
16,635 votes
9
— Superb
71%
The Invisible Man
14,224 votes
9
— Superb
76%
The Devil's Advocate
10,349 votes
9
— Superb
66%
Night at the Museum: Secret of the Tomb
8,125 votes
9
— Superb
77%
Instant Family
8,112 votes
9
— Superb
62%
G.I. Joe: Retaliation
7,994 votes
9
— Superb
64%
The Boy
7,500 votes
9
— Superb
62%
G.I. Joe: The Rise of Cobra
7,397 votes
9
— Superb
59%
Evan Almighty
5,331 votes
9
— Superb
73%
Spies in Disguise
5,330 votes
9
— Superb
61%
Sabotage
3,126 votes
9
— Superb
68%
Along Came a Spider
2,811 votes
9
— Superb
66%
First Kill
2,758 votes
9
— Superb
63%
Sex and the City
2,746 votes
9
— Superb
60%
Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous
2,556 votes
9
— Superb
81%
A Dog's Journey
2,218 votes
9
— Superb
73%
Boyka: Undisputed IV
2,097 votes
9
— Superb
63%
Hereafter
1,906 votes
9
— Superb
66%
Out of Time
1,485 votes
9
— Superb
65%
A Man Apart
1,386 votes
9
— Superb
73%
A Family Man
1,328 votes
9
— Superb
74%
The Way of the Dragon
1,321 votes
9
— Superb
72%
Blood and Bone
1,055 votes
9
— Superb
56%
The Butterfly Effect 3: Revelations
989 votes
9
— Superb
70%
Don't Let Go
946 votes
9
— Superb
75%
Brian Banks
474 votes
9
— Superb
64%
The Chalk Line
443 votes
9
— Superb
70%
Unplanned
406 votes
9
— Superb
75%
Whitney: Can I Be Me
306 votes
9
— Superb
68%
Kardec
112 votes
9
— Superb
82%
Divaldo: O Mensageiro da Paz
53 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup