trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nara Saldanha
0
followers
Morada Nova, Ceara
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
51
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Prison Break
22,834 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,009 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,491 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,359 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,418 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,307 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
10,866 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,234 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Criminal Minds
9,257 votes
10
— Totally Ninja!
80%
NCIS
7,733 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Good Doctor
6,873 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hawaii Five-0
5,026 votes
8
— Great
82%
Chicago Fire
4,081 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,851 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Rookie
3,723 votes
7
— Good
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,698 votes
10
— Totally Ninja!
75%
NCIS: Los Angeles
3,684 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chicago P.D.
3,351 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rizzoli & Isles
2,304 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ER
2,206 votes
10
— Totally Ninja!
70%
CSI: Miami
2,071 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Chicago Med
1,894 votes
10
— Totally Ninja!
73%
CSI: NY
1,865 votes
10
— Totally Ninja!
75%
FBI
1,651 votes
10
— Totally Ninja!
73%
NCIS: New Orleans
1,349 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Cold Case
1,150 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Closer
1,029 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Major Crimes
976 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Magnum P.I.
1,006 votes
8
— Great
76%
Law & Order: Criminal Intent
723 votes
10
— Totally Ninja!
73%
CSI: Vegas
611 votes
10
— Totally Ninja!
72%
NCIS: Hawai'i
571 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Fantasy Island
278 votes
8
— Great
68%
The Witness for the Prosecution
183 votes
10
— Totally Ninja!
84%
A Brutal Pact: The Murder of Daniella Perez
140 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Carter
125 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Astrid: Murder in Paris
103 votes
8
— Great
72%
Candice Renoir
84 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Chocolate com Pimenta
41 votes
10
— Totally Ninja!
79%
A Casa das Sete Mulheres
42 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Thorn and the Rose
33 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Deadly Tropics
31 votes
7
— Good
79%
Tieta
23 votes
10
— Totally Ninja!
78%
A Viagem
21 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Alma Gêmea
23 votes
10
— Totally Ninja!
62%
O Profeta
10 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Renascer
9 votes
10
— Totally Ninja!
55%
A Indomada
11 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Carrusel
6 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Investigação Criminal
3 votes
10
— Totally Ninja!
42%
Sonho Meu
5 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup