Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Narulez
0
Followers
0
Following
Venezia, Italy
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Friends
42,591 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
42,525 votes
8
— Great
87%
Rick and Morty
30,621 votes
8
— Great
86%
The Office
28,679 votes
8
— Great
84%
Vikings
26,188 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,962 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,315 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,832 votes
8
— Great
80%
Sex Education
14,192 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,360 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,623 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,957 votes
8
— Great
90%
Arcane
11,673 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
8,009 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,497 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,326 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,863 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,537 votes
8
— Great
76%
See
4,981 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,948 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,915 votes
8
— Great
77%
Marco Polo
4,022 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,939 votes
8
— Great
76%
Yellowjackets
3,182 votes
8
— Great
79%
The Promised Neverland
2,503 votes
8
— Great
78%
New Amsterdam
2,445 votes
8
— Great
75%
Ginny & Georgia
2,090 votes
8
— Great
75%
Devilman Crybaby
2,039 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,882 votes
8
— Great
82%
Trigun
1,646 votes
8
— Great
77%
The Pillars of the Earth
1,503 votes
8
— Great
78%
Terror in Resonance
1,452 votes
8
— Great
72%
Philip K. Dick's Electric Dreams
1,287 votes
8
— Great
78%
Claymore
1,154 votes
8
— Great
83%
Clannad
1,105 votes
8
— Great
77%
DARKER THAN BLACK
1,054 votes
8
— Great
71%
The God of High School
726 votes
8
— Great
69%
Devil May Cry
562 votes
8
— Great
69%
Exploding Kittens
276 votes
8
— Great
72%
Waiting in the Summer
218 votes
8
— Great
66%
Canaan
191 votes
8
— Great
67%
Supernatural: The Animation
172 votes
8
— Great
79%
Kodocha
47 votes
8
— Great
68%
Dogs: Bullets & Carnage
45 votes
8
— Great
68%
Kurau Phantom Memory
33 votes
8
— Great
65%
Freaks!
19 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch