trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
nasa_nasir
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
51
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,198 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,441 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,013 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,621 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,374 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,792 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,214 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,455 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,087 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,181 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
28,577 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,953 votes
9
— Superb
81%
Catch Me If You Can
26,227 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,224 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,325 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,415 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,364 votes
9
— Superb
72%
The Suicide Squad
20,392 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,869 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,786 votes
9
— Superb
80%
Groundhog Day
17,403 votes
9
— Superb
72%
Bumblebee
15,678 votes
9
— Superb
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,417 votes
9
— Superb
80%
A Clockwork Orange
15,058 votes
9
— Superb
74%
Batman
12,120 votes
9
— Superb
70%
Enola Holmes
11,648 votes
9
— Superb
77%
Who Framed Roger Rabbit
8,691 votes
9
— Superb
71%
Vanilla Sky
6,850 votes
9
— Superb
74%
Superman
5,898 votes
9
— Superb
75%
Battle Royale
5,833 votes
9
— Superb
72%
Enola Holmes 2
5,740 votes
9
— Superb
75%
Saving Mr. Banks
5,601 votes
9
— Superb
77%
South Park: Bigger, Longer & Uncut
5,352 votes
9
— Superb
70%
Superman II
3,828 votes
9
— Superb
73%
Shaolin Soccer
3,050 votes
9
— Superb
81%
A Taxi Driver
1,210 votes
9
— Superb
76%
Bad Genius
1,002 votes
9
— Superb
74%
Veteran
352 votes
9
— Superb
74%
Crossroads: One Two Jaga
23 votes
9
— Superb
77%
Kami Histeria
22 votes
9
— Superb
83%
Anak Halal
11 votes
9
— Superb
69%
Interchange
10 votes
9
— Superb
68%
Istanbul Aku Datang!
10 votes
9
— Superb
61%
Senario Lagi
9 votes
9
— Superb
71%
Nova
9 votes
9
— Superb
86%
Setem
8 votes
9
— Superb
61%
Lagi Lagi Senario
7 votes
9
— Superb
72%
Esok Untuk Siapa
4 votes
9
— Superb
83%
Ringgit Kasorrga
3 votes
9
— Superb
85%
XX Ray
2 votes
9
— Superb
90%
Matinya Seorang Patriot
1 vote
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup