trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nat
1
follower
Lima, Lima
20
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
90
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Avatar: The Last Airbender
18,686 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,872 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,147 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Anne with an E
3,101 votes
9
— Superb
87%
Haikyu!!
2,032 votes
9
— Superb
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,281 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,422 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Extraordinary Attorney Woo
1,184 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,530 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Solo Leveling
1,105 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,306 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,441 votes
9
— Superb
84%
The Apothecary Diaries
445 votes
8
— Great
84%
LINK CLICK
300 votes
9
— Superb
84%
Young Justice
2,368 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,646 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,102 votes
8
— Great
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,394 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,223 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,345 votes
9
— Superb
82%
Trollhunters: Tales of Arcadia
1,121 votes
8
— Great
81%
Teen Titans
1,640 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,328 votes
9
— Superb
80%
My Dress-Up Darling
986 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,546 votes
9
— Superb
80%
9-1-1
3,103 votes
8
— Great
80%
NCIS
7,722 votes
8
— Great
80%
BLUELOCK
629 votes
9
— Superb
80%
Horimiya
959 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,680 votes
9
— Superb
80%
Toradora!
1,894 votes
9
— Superb
80%
My Love Story!!
419 votes
8
— Great
80%
ONE PIECE
4,142 votes
8
— Great
79%
Merlin
6,111 votes
8
— Great
79%
SK8 the Infinity
481 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,196 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,474 votes
8
— Great
78%
Dragons: Race to the Edge
139 votes
8
— Great
78%
Start-Up
582 votes
9
— Superb
78%
MIGNON
35 votes
8
— Great
78%
Komi Can't Communicate
716 votes
8
— Great
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
633 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,678 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,406 votes
8
— Great
78%
Horimiya: The Missing Pieces
173 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,651 votes
8
— Great
77%
Romantic Killer
341 votes
8
— Great
77%
Voltron: Legendary Defender
836 votes
8
— Great
76%
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
548 votes
7
— Good
76%
Blue Spring Ride
484 votes
7
— Good
76%
Law & Order: Criminal Intent
720 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,115 votes
8
— Great
76%
Superman & Lois
2,208 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
8
— Great
76%
Free!
602 votes
8
— Great
74%
The Nanny
1,670 votes
8
— Great
74%
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill
273 votes
8
— Great
74%
Ultimate Spider-Man
976 votes
7
— Good
74%
Tomo-chan Is a Girl!
336 votes
9
— Superb
74%
Baymax!
546 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup