trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Natasha Swafford
0
followers
London, Kentucky
20
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
62
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Hannibal
15,088 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,095 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,699 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,024 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,045 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Alice in Borderland
5,510 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Midnight Mass
4,249 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
3,923 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Haunting of Bly Manor
3,620 votes
10
— Totally Ninja!
77%
All of Us Are Dead
3,126 votes
9
— Superb
81%
Maid
2,268 votes
9
— Superb
73%
Gilmore Girls: A Year in the Life
1,957 votes
6
— Fair
71%
The Society
1,937 votes
8
— Great
75%
Sweet Home
1,859 votes
10
— Totally Ninja!
80%
My Name
1,696 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Hellbound
1,557 votes
9
— Superb
82%
The Uncanny Counter
637 votes
7
— Good
86%
Twenty Five Twenty One
556 votes
8
— Great
68%
Black Knight
604 votes
8
— Great
90%
The Untamed
498 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Bloodhounds
477 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Strangers from Hell
471 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Sam & Cat
453 votes
8
— Great
76%
Tale of the Nine Tailed
390 votes
10
— Totally Ninja!
86%
KinnPorsche: The Series
355 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Semantic Error
354 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Weak Hero Class 1
329 votes
10
— Totally Ninja!
78%
2gether: The Series
319 votes
7
— Good
88%
Bad Buddy
295 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!
287 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Not Me
203 votes
10
— Totally Ninja!
74%
My Shy Boss
217 votes
6
— Fair
78%
Revenge of Others
196 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Until We Meet Again
190 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Love in The Air
173 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Cutie Pie
164 votes
8
— Great
71%
Death Note
166 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Connect
164 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Why R U?
144 votes
7
— Good
84%
The Eclipse
129 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Duty After School
148 votes
7
— Good
75%
Manner of Death
130 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lovely Writer
115 votes
7
— Good
75%
Together with Me
116 votes
6
— Fair
77%
Between Us
94 votes
8
— Great
65%
Bargain
104 votes
7
— Good
79%
Advance Bravely
84 votes
9
— Superb
70%
Dark Blue and Moonlight
92 votes
5
— Meh
72%
Gannibal
85 votes
8
— Great
69%
Pornographer
78 votes
7
— Good
72%
High School King of Savvy
74 votes
7
— Good
73%
Still 2gether
72 votes
7
— Good
79%
About Youth
64 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Guardian
58 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stay With Me
41 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Given
45 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Golden Blood
43 votes
9
— Superb
69%
Even Sun
33 votes
8
— Great
68%
Love Song for Illusion
31 votes
9
— Superb
71%
Alice, the Final Weapon
28 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup