trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
nocturnal
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
112
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,321 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,161 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,157 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,025 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,437 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,381 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,484 votes
6
— Fair
85%
Mad Men
11,308 votes
8
— Great
85%
Friends
41,381 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Freaks and Geeks
5,129 votes
8
— Great
85%
Bir Peri Masalı
6 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,078 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,034 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,327 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,919 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Flight of the Conchords
2,206 votes
7
— Good
83%
The Americans
8,931 votes
9
— Superb
83%
Fullmetal Alchemist
3,845 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,760 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,314 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,899 votes
7
— Good
82%
Big Little Lies
7,058 votes
8
— Great
82%
Barakamon
589 votes
9
— Superb
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,486 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ouran High School Host Club
1,104 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,769 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,489 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,684 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,828 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Assassination Classroom
2,141 votes
8
— Great
80%
Love/Hate
235 votes
9
— Superb
80%
Psycho-Pass
1,896 votes
7
— Good
80%
In the Flesh
1,652 votes
7
— Good
80%
Bates Motel
7,903 votes
9
— Superb
79%
Merlin
6,113 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Camp Camp
108 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,802 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,216 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,059 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Workaholics
2,964 votes
9
— Superb
78%
Ripper Street
1,176 votes
6
— Fair
78%
Play It Cool, Guys
49 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,618 votes
8
— Great
78%
And Then There Were None
2,041 votes
8
— Great
77%
The Black Donnellys
301 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,100 votes
9
— Superb
77%
Little Fires Everywhere
1,690 votes
6
— Fair
77%
Your Honor
2,553 votes
9
— Superb
77%
The O.C.
3,851 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,159 votes
9
— Superb
76%
UnREAL
1,152 votes
9
— Superb
76%
RWBY
624 votes
8
— Great
76%
The Big C
757 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,841 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Red Band Society
677 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Bletchley Circle
498 votes
6
— Fair
76%
Free!
602 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Gossip Girl
7,209 votes
9
— Superb
76%
Golden Time
496 votes
7
— Good
75%
Pretty Little Liars
8,899 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup