trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
navanod
53
followers
Australia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
25
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,052 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,063 votes
7
— Good
72%
Thor
39,368 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,549 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,226 votes
7
— Good
70%
Prometheus
24,358 votes
7
— Good
74%
Brave
24,080 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,345 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,184 votes
7
— Good
73%
Looper
21,774 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,690 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,255 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
16,895 votes
7
— Good
66%
Skyscraper
12,261 votes
7
— Good
80%
Ferris Bueller's Day Off
11,474 votes
7
— Good
65%
The Dictator
10,943 votes
7
— Good
72%
Rango
10,542 votes
7
— Good
79%
Apollo 13
9,826 votes
7
— Good
62%
G.I. Joe: The Rise of Cobra
7,388 votes
7
— Good
62%
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
6,800 votes
7
— Good
73%
Lawless
5,407 votes
7
— Good
67%
Parker
5,357 votes
7
— Good
69%
Marvel One-Shot: Item 47
2,544 votes
7
— Good
73%
Robot & Frank
2,409 votes
7
— Good
72%
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer
2,088 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup