trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nbex
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,461 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,539 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,563 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,215 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,131 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,321 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,137 votes
9
— Superb
88%
Human Planet
602 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,787 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,387 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,276 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,416 votes
7
— Good
85%
Oz
3,190 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,691 votes
8
— Great
85%
Justified
6,428 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,090 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,077 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,102 votes
8
— Great
83%
Último a Sair
42 votes
8
— Great
82%
Californication
11,265 votes
7
— Good
82%
Mr. Bean
3,649 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Killing
5,864 votes
7
— Good
82%
Odisseia
72 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,338 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,791 votes
8
— Great
81%
Lost
32,778 votes
9
— Superb
80%
Baccano!
976 votes
8
— Great
77%
George Carlin's American Dream
148 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,723 votes
6
— Fair
73%
Inside Men
232 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,362 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup