Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
nebulr
VIP
4
0
Followers
0
Following
Heidelberg, Baden-Württemberg
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Parasite
35,271 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,012 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
34,043 votes
8
— Great
80%
Knives Out
33,652 votes
8
— Great
74%
Split
33,179 votes
8
— Great
72%
Tenet
26,322 votes
8
— Great
74%
War for the Planet of the Apes
24,657 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
23,948 votes
8
— Great
80%
Oppenheimer
23,257 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,862 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,217 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,052 votes
8
— Great
76%
Rise of the Planet of the Apes
22,040 votes
8
— Great
68%
Tomb Raider
20,790 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
19,756 votes
8
— Great
64%
Eternals
19,628 votes
8
— Great
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,609 votes
8
— Great
67%
Red Notice
13,744 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
12,574 votes
8
— Great
70%
Enola Holmes
11,941 votes
8
— Great
61%
Moonfall
9,694 votes
8
— Great
71%
Kingdom of the Planet of the Apes
9,193 votes
8
— Great
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,612 votes
8
— Great
74%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
7,510 votes
8
— Great
77%
The Abyss
6,486 votes
8
— Great
64%
Chaos Walking
5,670 votes
8
— Great
61%
The Woman in the Window
3,890 votes
8
— Great
64%
No One Will Save You
3,882 votes
8
— Great
78%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,782 votes
8
— Great
69%
The Good Nurse
3,007 votes
8
— Great
67%
Archive
2,782 votes
8
— Great
64%
Sweet Girl
2,702 votes
8
— Great
74%
The Phenomenon
492 votes
8
— Great
74%
Creating The Queen's Gambit
215 votes
8
— Great
72%
Moment of Contact
148 votes
8
— Great
74%
Making 1899
60 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch