Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
neereis
17
Followers
15
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
70
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
House
30,801 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,413 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
14,701 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,583 votes
9
— Superb
79%
Alice in Borderland
5,813 votes
9
— Superb
85%
Jujutsu Kaisen
4,365 votes
9
— Superb
72%
Elite
4,713 votes
9
— Superb
82%
Business Proposal
1,323 votes
9
— Superb
81%
What's Wrong With Secretary Kim
1,057 votes
9
— Superb
83%
Hotel Del Luna
859 votes
9
— Superb
80%
BLUELOCK
723 votes
9
— Superb
74%
High Fidelity
667 votes
9
— Superb
75%
Physical: 100
653 votes
9
— Superb
86%
Twenty Five Twenty One
597 votes
9
— Superb
82%
Happiness
592 votes
9
— Superb
80%
Because This Is My First Life
558 votes
9
— Superb
80%
Bloodhounds
538 votes
9
— Superb
76%
King the Land
519 votes
9
— Superb
79%
Her Private Life
494 votes
9
— Superb
88%
Hospital Playlist
411 votes
9
— Superb
88%
Hospital Playlist
411 votes
9
— Superb
81%
D.P.
427 votes
9
— Superb
81%
We Are Lady Parts
410 votes
9
— Superb
86%
Weak Hero Class 1
368 votes
9
— Superb
86%
Semantic Error
366 votes
9
— Superb
69%
Valeria
415 votes
9
— Superb
79%
Juvenile Justice
367 votes
9
— Superb
70%
A Killer Paradox
353 votes
9
— Superb
83%
Prison Playbook
308 votes
9
— Superb
76%
Destined with You
291 votes
9
— Superb
73%
To the Beautiful You
294 votes
9
— Superb
78%
100 Days My Prince
281 votes
9
— Superb
78%
The Devil's Plan
269 votes
9
— Superb
80%
Welcome to Samdal-ri
248 votes
9
— Superb
76%
Soundtrack #1
254 votes
9
— Superb
78%
Splash Splash Love
244 votes
9
— Superb
79%
My Liberation Notes
240 votes
9
— Superb
79%
Search: WWW
204 votes
9
— Superb
77%
Castaway Diva
196 votes
9
— Superb
78%
Thirty-Nine
186 votes
9
— Superb
83%
Chief Kim
173 votes
9
— Superb
77%
Revenant
182 votes
9
— Superb
83%
Our Blues
165 votes
9
— Superb
78%
The Atypical Family
162 votes
9
— Superb
77%
Perfect Marriage Revenge
159 votes
9
— Superb
74%
Link: Eat, Love, Kill
157 votes
9
— Superb
78%
Encounter
148 votes
9
— Superb
76%
Yumi's Cells
148 votes
9
— Superb
82%
The Queen of Flow
127 votes
9
— Superb
67%
Imitation
115 votes
9
— Superb
73%
Call It Love
96 votes
9
— Superb
80%
Blind
81 votes
9
— Superb
73%
Siren: Survive the Island
74 votes
9
— Superb
75%
My Perfect Stranger
68 votes
9
— Superb
87%
Young Actors' Retreat
49 votes
9
— Superb
75%
Tell Me That You Love Me
58 votes
9
— Superb
71%
Fireworks of My Heart
49 votes
9
— Superb
92%
Second Call
33 votes
9
— Superb
75%
Hit the Spot
43 votes
9
— Superb
72%
The Day of Becoming You
41 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch