trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Will
VIP
10
4
followers
TX
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
65
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,259 votes
9
— Superb
78%
Avatar
59,786 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Kong: Skull Island
33,072 votes
7
— Good
81%
Shutter Island
32,464 votes
9
— Superb
73%
The Secret Life of Pets
32,196 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,556 votes
9
— Superb
83%
Memento
25,727 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,795 votes
7
— Good
76%
BlacKkKlansman
13,866 votes
9
— Superb
65%
Shrek the Third
13,356 votes
6
— Fair
64%
The Interview
12,475 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Office Christmas Party
12,206 votes
7
— Good
79%
Kubo and the Two Strings
12,029 votes
6
— Fair
66%
The Flash
11,150 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Help
10,375 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Palm Springs
9,665 votes
7
— Good
66%
No Hard Feelings
8,710 votes
7
— Good
70%
Swiss Army Man
7,784 votes
6
— Fair
64%
Trainwreck
7,324 votes
7
— Good
69%
The Girl with All the Gifts
7,104 votes
7
— Good
70%
Blended
6,988 votes
7
— Good
70%
Joy
6,853 votes
7
— Good
73%
The Aristocats
6,838 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Hail, Caesar!
6,569 votes
8
— Great
57%
Zoolander 2
6,088 votes
7
— Good
71%
Saltburn
5,923 votes
9
— Superb
63%
The Little Mermaid
4,956 votes
7
— Good
75%
The Birds
4,583 votes
8
— Great
73%
The Time Traveler's Wife
4,208 votes
8
— Great
77%
Annie Hall
3,939 votes
9
— Superb
63%
Mr. Deeds
3,734 votes
7
— Good
67%
Entourage
3,624 votes
2
— Terrible
75%
Rushmore
3,581 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Late Night with the Devil
2,940 votes
9
— Superb
72%
Split
2,633 votes
5
— Meh
67%
Totally Killer
2,537 votes
8
— Great
68%
The Idea of You
1,990 votes
8
— Great
77%
Three Identical Strangers
1,928 votes
8
— Great
55%
Texas Chainsaw 3D
1,907 votes
7
— Good
35%
Epic Movie
1,734 votes
3
— Bad
67%
Bernie
1,658 votes
8
— Great
67%
Joy Ride
1,613 votes
6
— Fair
64%
Absolutely Fabulous: The Movie
1,505 votes
7
— Good
63%
The Blackening
1,429 votes
7
— Good
77%
Marcel the Shell with Shoes On
1,363 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Yes, God, Yes
1,342 votes
6
— Fair
65%
Coma
1,270 votes
8
— Great
59%
Unfrosted
1,029 votes
7
— Good
71%
Jules
978 votes
9
— Superb
74%
La Bamba
927 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Terms of Endearment
848 votes
8
— Great
59%
Soul Plane
759 votes
6
— Fair
65%
Peggy Sue Got Married
674 votes
7
— Good
71%
Fire Island
646 votes
8
— Great
74%
Spare Parts
638 votes
6
— Fair
60%
Revenge of the Nerds II: Nerds in Paradise
504 votes
8
— Great
62%
Night of the Living Deb
392 votes
6
— Fair
65%
Freaked
234 votes
6
— Fair
72%
Madonna: Truth or Dare
188 votes
8
— Great
55%
Revenge of the Nerds III: The Next Generation
173 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup