Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
huda
0
Followers
0
Following
Thailand
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Death Note
16,498 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
7,154 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,534 votes
9
— Superb
87%
Steins;Gate
4,323 votes
9
— Superb
72%
Elite
4,715 votes
9
— Superb
83%
Fullmetal Alchemist
3,950 votes
9
— Superb
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,811 votes
9
— Superb
87%
Anne with an E
3,233 votes
9
— Superb
81%
Dr. Stone
2,181 votes
9
— Superb
80%
Psycho-Pass
1,955 votes
9
— Superb
80%
Toradora!
1,958 votes
9
— Superb
76%
Blue Exorcist
1,896 votes
9
— Superb
81%
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
1,221 votes
9
— Superb
82%
Kuroko's Basketball
1,162 votes
9
— Superb
81%
What's Wrong With Secretary Kim
1,057 votes
9
— Superb
80%
We Bare Bears
758 votes
9
— Superb
78%
Hyouka
760 votes
9
— Superb
82%
While You Were Sleeping
670 votes
9
— Superb
84%
Healer
644 votes
9
— Superb
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
656 votes
9
— Superb
72%
My Little Monster
625 votes
9
— Superb
78%
Suspicious Partner
510 votes
9
— Superb
79%
I Hear Your Voice
373 votes
9
— Superb
75%
Blast of Tempest
362 votes
9
— Superb
80%
Gosick
331 votes
9
— Superb
79%
The Beauty Inside
284 votes
9
— Superb
78%
Wagnaria!!
197 votes
9
— Superb
81%
Circle
92 votes
9
— Superb
72%
You and Me
65 votes
9
— Superb
82%
The Great Queen Seondeok
44 votes
9
— Superb
65%
THE iDOLM@STER
50 votes
9
— Superb
71%
Real GOT7
17 votes
9
— Superb
75%
In Family We Trust
12 votes
9
— Superb
84%
Yowamushi Pedal
7 votes
9
— Superb
69%
IDOLiSH7 Vibrato
11 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch