trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nick
0
followers
Dublin, Leinster
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,297 votes
6
— Fair
92%
Breaking Bad
97,434 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,843 votes
5
— Meh
85%
Friends
41,428 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,072 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,560 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,534 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,210 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,114 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,476 votes
4
— Poor
85%
Seinfeld
12,188 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,272 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,689 votes
7
— Good
81%
Entourage
6,072 votes
9
— Superb
85%
Freaks and Geeks
5,136 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,953 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,716 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Shield
4,386 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Louie
4,222 votes
8
— Great
86%
The Last Dance
3,535 votes
9
— Superb
78%
Jericho
3,260 votes
1
— Weak Sauce :(
91%
Planet Earth II
2,619 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Normal People
2,534 votes
3
— Bad
80%
You're the Worst
2,259 votes
8
— Great
84%
Father Ted
1,084 votes
10
— Totally Ninja!
85%
It's a Sin
1,020 votes
10
— Totally Ninja!
77%
How to Make It in America
760 votes
8
— Great
69%
The Stand
716 votes
7
— Good
75%
Mr Selfridge
632 votes
2
— Terrible
84%
Das Boot
355 votes
9
— Superb
80%
Love/Hate
235 votes
9
— Superb
81%
Big Boys
163 votes
9
— Superb
55%
WWE Extreme Rules
6 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup