trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nicol1212
VIP
5
1
follower
Stockholm, Stockholm
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
70%
Venom
33,866 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,771 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,433 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,516 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,480 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
17,034 votes
7
— Good
67%
Alice in Wonderland
16,708 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,142 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,386 votes
7
— Good
70%
Jungle Cruise
13,126 votes
7
— Good
65%
Gemini Man
12,220 votes
7
— Good
70%
Alice Through the Looking Glass
11,681 votes
7
— Good
77%
Luca
11,463 votes
7
— Good
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,244 votes
7
— Good
65%
The Lost City
10,552 votes
7
— Good
72%
Home
10,243 votes
7
— Good
73%
Elemental
8,052 votes
7
— Good
70%
Penguins of Madagascar
7,440 votes
7
— Good
67%
Lightyear
7,102 votes
7
— Good
70%
EuroTrip
6,370 votes
7
— Good
66%
House of Gucci
6,040 votes
7
— Good
72%
Enola Holmes 2
5,790 votes
7
— Good
73%
Spies in Disguise
5,342 votes
7
— Good
77%
Trading Places
5,161 votes
7
— Good
65%
The Man from Toronto
3,998 votes
7
— Good
64%
The Ice Road
3,945 votes
7
— Good
64%
Memory
3,675 votes
7
— Good
63%
30 Minutes or Less
3,532 votes
7
— Good
74%
Ron's Gone Wrong
3,193 votes
7
— Good
71%
Escape from Pretoria
3,155 votes
7
— Good
62%
Retribution
2,801 votes
7
— Good
53%
Superhero Movie
2,459 votes
7
— Good
75%
Wish Dragon
1,967 votes
7
— Good
67%
Clifford the Big Red Dog
1,829 votes
7
— Good
70%
A Boy Called Christmas
1,621 votes
7
— Good
66%
Rumble
964 votes
7
— Good
60%
Riverdance: The Animated Adventure
207 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup