trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nicol1212
VIP
5
1
follower
Stockholm, Stockholm
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Joker
47,057 votes
8
— Great
81%
Back to the Future Part II
24,374 votes
8
— Great
77%
Limitless
20,287 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,960 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
18,334 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,349 votes
8
— Great
78%
The Gentlemen
16,453 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,275 votes
8
— Great
73%
The Croods
13,788 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,147 votes
8
— Great
76%
Raya and the Last Dragon
12,315 votes
8
— Great
69%
Greenland
9,681 votes
8
— Great
65%
Jumper
9,889 votes
8
— Great
72%
Finch
8,069 votes
8
— Great
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,644 votes
8
— Great
71%
The Lion King II: Simba's Pride
6,248 votes
8
— Great
64%
17 Again
5,854 votes
8
— Great
61%
Five Nights at Freddy's
5,084 votes
8
— Great
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,335 votes
8
— Great
70%
Kung Fu Panda 4
3,756 votes
8
— Great
57%
Artemis Fowl
3,758 votes
8
— Great
73%
Migration
3,173 votes
8
— Great
67%
Strays
2,245 votes
8
— Great
72%
Next Gen
2,127 votes
8
— Great
63%
Old Dads
1,816 votes
8
— Great
70%
South Park the Streaming Wars Part 2
799 votes
8
— Great
58%
The Abyss
462 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup