trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nikola Kočmárska
2
followers
Bratislava, Bratislava
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
127
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
83%
Guardians of the Galaxy
96,580 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,946 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,475 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,319 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,694 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,541 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,760 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,795 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,528 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,159 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,798 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,827 votes
8
— Great
79%
Dune
36,622 votes
8
— Great
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,188 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,195 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,921 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,285 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,264 votes
8
— Great
75%
Gravity
29,808 votes
8
— Great
77%
The Hateful Eight
28,090 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,382 votes
8
— Great
78%
Tangled
26,187 votes
8
— Great
77%
Zombieland
25,550 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,049 votes
8
— Great
83%
Hidden Figures
23,211 votes
8
— Great
81%
The Sixth Sense
21,285 votes
8
— Great
77%
Sully
20,422 votes
8
— Great
82%
Reservoir Dogs
20,388 votes
8
— Great
77%
District 9
19,906 votes
8
— Great
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,475 votes
8
— Great
74%
War Dogs
19,118 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,959 votes
8
— Great
81%
A Beautiful Mind
18,118 votes
8
— Great
73%
X2
18,073 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,032 votes
8
— Great
77%
Life of Pi
17,598 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
17,000 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,475 votes
8
— Great
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,402 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,507 votes
8
— Great
80%
Mulan
15,460 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,924 votes
8
— Great
72%
Nocturnal Animals
14,610 votes
8
— Great
76%
(500) Days of Summer
13,850 votes
8
— Great
73%
The Croods
13,777 votes
8
— Great
82%
Lion
13,373 votes
8
— Great
75%
Crazy, Stupid, Love.
13,243 votes
8
— Great
80%
Dallas Buyers Club
13,155 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,502 votes
8
— Great
79%
Kubo and the Two Strings
12,070 votes
8
— Great
78%
The Notebook
11,883 votes
8
— Great
77%
10 Things I Hate About You
11,491 votes
8
— Great
77%
Lilo & Stitch
11,237 votes
8
— Great
72%
Uncut Gems
10,641 votes
8
— Great
78%
Straight Outta Compton
10,357 votes
8
— Great
80%
There Will Be Blood
9,857 votes
8
— Great
74%
Rocketman
9,639 votes
8
— Great
75%
Southpaw
8,666 votes
8
— Great
75%
Les Misérables
8,422 votes
8
— Great
73%
Elvis
8,315 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup