trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nima.dp
0
followers
Iran
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
101
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
61,023 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
47,158 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,488 votes
8
— Great
85%
Friends
41,381 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,033 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,421 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,788 votes
7
— Good
82%
Modern Family
25,312 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,173 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,995 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,399 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,649 votes
8
— Great
84%
Community
20,256 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,691 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,698 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,062 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,442 votes
7
— Good
82%
Money Heist
17,251 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,053 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,893 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,250 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,233 votes
6
— Fair
80%
Loki
15,693 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,463 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
14,266 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,085 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,739 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,716 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,655 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,445 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,345 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,208 votes
7
— Good
90%
Arcane
10,885 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,436 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,199 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,192 votes
8
— Great
79%
Bones
9,830 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,764 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,581 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,375 votes
8
— Great
86%
Severance
8,830 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,539 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,113 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
7,956 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,382 votes
6
— Fair
80%
Watchmen
7,076 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,146 votes
7
— Good
81%
Malcolm in the Middle
6,081 votes
7
— Good
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,812 votes
5
— Meh
81%
Peacemaker
5,387 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,351 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,292 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,118 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,077 votes
6
— Fair
71%
Manifest
4,511 votes
7
— Good
76%
Dexter: New Blood
4,229 votes
8
— Great
86%
Shōgun
4,224 votes
8
— Great
80%
ONE PIECE
4,148 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,576 votes
6
— Fair
76%
Gen V
3,534 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup