trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nitemice
6
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
133
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
86%
Inception
71,668 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,467 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,164 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,063 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,222 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,268 votes
7
— Good
85%
Se7en
34,338 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,325 votes
7
— Good
80%
Gone Girl
32,688 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,095 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,990 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,525 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,213 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,494 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,434 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
24,738 votes
7
— Good
81%
Back to the Future Part II
24,272 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,962 votes
7
— Good
81%
The Fifth Element
23,667 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,788 votes
7
— Good
73%
Looper
21,779 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,675 votes
7
— Good
79%
Ocean's Eleven
21,398 votes
7
— Good
64%
Spider-Man 3
20,717 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
20,628 votes
7
— Good
80%
The Big Lebowski
20,424 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,459 votes
7
— Good
84%
The Usual Suspects
18,647 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,201 votes
7
— Good
76%
Silver Linings Playbook
17,999 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,938 votes
7
— Good
80%
Soul
17,670 votes
7
— Good
68%
X-Men: The Last Stand
17,408 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
17,006 votes
7
— Good
69%
Ocean's Eight
16,876 votes
7
— Good
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,378 votes
7
— Good
79%
Twelve Monkeys
15,679 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,552 votes
7
— Good
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,437 votes
7
— Good
76%
Argo
15,174 votes
7
— Good
75%
The Founder
14,426 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,298 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,210 votes
7
— Good
80%
The King's Speech
12,817 votes
7
— Good
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,469 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,269 votes
7
— Good
73%
Easy A
12,066 votes
7
— Good
76%
Onward
11,820 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,660 votes
7
— Good
70%
Pitch Perfect 2
11,216 votes
7
— Good
72%
Turning Red
9,996 votes
7
— Good
71%
Money Monster
9,556 votes
7
— Good
69%
National Treasure: Book of Secrets
9,401 votes
7
— Good
73%
The Post
8,279 votes
7
— Good
68%
Lightyear
7,071 votes
7
— Good
69%
I Am Mother
6,818 votes
7
— Good
72%
Up in the Air
6,732 votes
7
— Good
79%
Hunt for the Wilderpeople
6,617 votes
7
— Good
78%
Paddington 2
6,541 votes
7
— Good
66%
The Babysitter
6,488 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup