trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nitemice
6
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
Arrival
56,486 votes
9
— Superb
81%
The Martian
51,595 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,604 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,426 votes
9
— Superb
81%
Monsters, Inc.
35,973 votes
9
— Superb
80%
The Incredibles
35,858 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,578 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,072 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,057 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
28,554 votes
9
— Superb
81%
Toy Story 3
28,039 votes
9
— Superb
78%
Wreck-It Ralph
28,400 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,708 votes
9
— Superb
62%
Ghostbusters
22,422 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,226 votes
9
— Superb
78%
Children of Men
13,675 votes
9
— Superb
75%
Crazy, Stupid, Love.
13,188 votes
9
— Superb
69%
Space Jam
9,433 votes
9
— Superb
81%
The Iron Giant
8,710 votes
9
— Superb
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,592 votes
9
— Superb
80%
The Blues Brothers
7,016 votes
9
— Superb
72%
The Fall Guy
5,707 votes
9
— Superb
74%
Chicago
4,181 votes
9
— Superb
74%
Official Secrets
2,951 votes
9
— Superb
65%
The Net
2,678 votes
9
— Superb
70%
The Rescuers Down Under
2,173 votes
9
— Superb
67%
OtherLife
1,830 votes
9
— Superb
82%
The Internet's Own Boy: The Story of Aaron Swartz
1,195 votes
9
— Superb
73%
Muppet Treasure Island
835 votes
9
— Superb
68%
The Kindergarten Teacher
741 votes
9
— Superb
82%
An Adventure in Space and Time
570 votes
9
— Superb
67%
Ocean's Eleven
630 votes
9
— Superb
64%
The Last Mimzy
508 votes
9
— Superb
77%
The Castle
428 votes
9
— Superb
76%
Dance Academy: The Movie
171 votes
9
— Superb
74%
Spies Are Forever
16 votes
9
— Superb
90%
Michelle Brasier: Average Bear
1 vote
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup