trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nipuna Weerasekara
6
followers
Leganés, Spain
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
91
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
74%
No Time to Die
18,028 votes
8
— Great
67%
Red Notice
13,379 votes
8
— Great
77%
Patriots Day
10,513 votes
8
— Great
71%
The Mist
9,323 votes
8
— Great
71%
The Black Phone
8,792 votes
8
— Great
72%
Bad Times at the El Royale
8,413 votes
8
— Great
70%
Sonic the Hedgehog 2
7,446 votes
8
— Great
72%
Seven Psychopaths
7,252 votes
8
— Great
65%
Scream
7,523 votes
8
— Great
65%
Don't Worry Darling
5,354 votes
8
— Great
73%
A History of Violence
4,802 votes
8
— Great
56%
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
5,464 votes
8
— Great
60%
The Snowman
5,195 votes
8
— Great
68%
Suspiria
3,550 votes
8
— Great
63%
Bodies Bodies Bodies
3,281 votes
8
— Great
66%
The Night House
3,181 votes
8
— Great
64%
Monsters
2,997 votes
8
— Great
63%
Hellraiser
2,914 votes
8
— Great
65%
See How They Run
2,813 votes
8
— Great
72%
Stronger
2,616 votes
8
— Great
69%
Stonehearst Asylum
2,495 votes
8
— Great
65%
The School for Good and Evil
2,519 votes
8
— Great
68%
Hot Rod
2,420 votes
8
— Great
59%
Men
2,574 votes
8
— Great
65%
Watcher
2,337 votes
8
— Great
74%
In the Heights
2,158 votes
8
— Great
63%
Dorian Gray
2,159 votes
8
— Great
72%
Purple Hearts
1,944 votes
8
— Great
66%
Red Lights
1,999 votes
8
— Great
62%
Queen of the Damned
1,984 votes
8
— Great
63%
John Tucker Must Die
1,935 votes
8
— Great
67%
Byzantium
1,828 votes
8
— Great
76%
Notorious
1,626 votes
8
— Great
75%
American Underdog
1,565 votes
8
— Great
65%
Assassination Nation
1,691 votes
8
— Great
70%
Bandit
1,509 votes
8
— Great
71%
Shiva Baby
1,310 votes
8
— Great
67%
Fair Game
1,322 votes
8
— Great
67%
Wakefield
1,308 votes
8
— Great
71%
Dave
1,170 votes
8
— Great
68%
The Brave One
1,182 votes
8
— Great
66%
Men, Women & Children
1,075 votes
8
— Great
58%
Dual
1,142 votes
8
— Great
73%
The Hidden Face
987 votes
8
— Great
60%
Through My Window
1,032 votes
8
— Great
65%
The Stranger
963 votes
8
— Great
64%
Black Bear
882 votes
8
— Great
76%
K.G.F: Chapter 1
789 votes
8
— Great
66%
Chaos Theory
849 votes
8
— Great
69%
Honor Society
803 votes
8
— Great
66%
My Blueberry Nights
778 votes
8
— Great
58%
Song to Song
742 votes
8
— Great
69%
About Fate
666 votes
8
— Great
74%
K.G.F: Chapter 2
602 votes
8
— Great
71%
Redeeming Love
604 votes
8
— Great
67%
My Awkward Sexual Adventure
567 votes
8
— Great
70%
The Unbearable Lightness of Being
461 votes
8
— Great
64%
The Good Neighbor
463 votes
8
— Great
68%
The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain
400 votes
8
— Great
66%
Reservation Road
390 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup