trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Noah Ugalde
0
followers
Camaçari , Bahia
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
84
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,437 votes
10
— Totally Ninja!
92%
O Auto da Compadecida
154 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,299 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,479 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,303 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,780 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,215 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fleabag
8,765 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Jujutsu Kaisen
3,926 votes
8
— Great
85%
Friends
41,428 votes
9
— Superb
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,332 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Given
576 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banana Fish
692 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
4,996 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,359 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,402 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,717 votes
9
— Superb
82%
House of the Dragon
10,065 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,671 votes
9
— Superb
81%
Midnight Diner: Tokyo Stories
226 votes
8
— Great
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,487 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,404 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,537 votes
8
— Great
81%
My Dress-Up Darling
994 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,703 votes
8
— Great
80%
Grace and Frankie
2,346 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Horimiya
963 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,671 votes
9
— Superb
79%
Grand Blue
452 votes
9
— Superb
79%
SK8 the Infinity
483 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
8
— Great
79%
Miss Kobayashi's Dragon Maid
795 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,074 votes
9
— Superb
79%
My Roommate is a Cat
190 votes
8
— Great
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
634 votes
8
— Great
78%
No Game No Life
2,364 votes
9
— Superb
78%
Aggretsuko
883 votes
6
— Fair
78%
Car SOS
70 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,731 votes
8
— Great
77%
Beastars
1,189 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,304 votes
7
— Good
76%
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
553 votes
9
— Superb
76%
Blue Period
364 votes
9
— Superb
76%
Blue Exorcist
1,842 votes
8
— Great
76%
Dug Days
360 votes
10
— Totally Ninja!
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,677 votes
9
— Superb
75%
TONIKAWA: Over the Moon for You
370 votes
8
— Great
75%
Chewing Gum
678 votes
8
— Great
75%
The Devil Is a Part-Timer!
1,334 votes
8
— Great
75%
Devilman Crybaby
1,950 votes
5
— Meh
75%
F is for Family
1,927 votes
8
— Great
73%
Somali and the Forest Spirit
189 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Moon Knight
9,603 votes
7
— Good
73%
Special
558 votes
7
— Good
72%
Interspecies Reviewers
316 votes
9
— Superb
72%
ORESUKI: Are you the only one who loves me?
182 votes
6
— Fair
72%
Kick Buttowski
165 votes
8
— Great
72%
The Millionaire Detective – Balance: UNLIMITED
284 votes
7
— Good
72%
The Saint's Magic Power Is Omnipotent
224 votes
7
— Good
71%
Science Fell in Love, So I Tried to Prove It
135 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup