trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tyler
VIP
5
6
followers
Minneapolis, Minnesota
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,147 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,046 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,866 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,792 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,835 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,264 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Star Wars
41,877 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Empire Strikes Back
37,006 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,131 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Return of the Jedi
33,269 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,803 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aquaman
31,574 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,194 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hacksaw Ridge
30,669 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,831 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,306 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,642 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Toy Story 3
28,108 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cars
26,762 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,343 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
14,308 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spirit: Stallion of the Cimarron
4,274 votes
10
— Totally Ninja!
90%
The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
2,058 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
1,933 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended)
1,921 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Hobbit: An Unexpected Journey (Extended Edition)
65 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup