trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Noxcivis
VIP
EP
5
1
follower
Warwick, Rhode Island
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,079 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,879 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,648 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,812 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,418 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,452 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,587 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,418 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,956 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,269 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Discovery
8,497 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,387 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,895 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Blindspot
6,755 votes
7
— Good
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,178 votes
8
— Great
78%
The Orville
5,839 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Voyager
5,366 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Atypical
4,960 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek: Picard
5,044 votes
9
— Superb
77%
12 Monkeys
4,621 votes
9
— Superb
73%
Halo
4,530 votes
9
— Superb
78%
Travelers
3,812 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Humans
3,656 votes
9
— Superb
77%
Haven
3,620 votes
8
— Great
87%
Fawlty Towers
2,916 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Mythic Quest
2,392 votes
4
— Poor
76%
Killjoys
2,361 votes
8
— Great
84%
Red Dwarf
2,092 votes
8
— Great
65%
Jupiters Legacy
2,077 votes
4
— Poor
72%
Bitten
1,442 votes
9
— Superb
71%
Stitchers
1,082 votes
8
— Great
64%
October Faction
726 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup