trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Niklas
3
followers
Germany
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,694 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,721 votes
7
— Good
79%
Dune
36,532 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,152 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,668 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,791 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,402 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,641 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,315 votes
7
— Good
73%
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
17,706 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,472 votes
7
— Good
72%
Uncut Gems
10,625 votes
7
— Good
75%
Palm Springs
9,743 votes
7
— Good
73%
The Post
8,286 votes
7
— Good
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,753 votes
7
— Good
66%
Borat Subsequent Moviefilm
7,343 votes
7
— Good
68%
The Killing of a Sacred Deer
6,215 votes
7
— Good
74%
Anatomy of a Fall
4,718 votes
7
— Good
69%
Romeo + Juliet
4,873 votes
7
— Good
77%
Sound of Metal
4,572 votes
7
— Good
71%
The French Dispatch
4,377 votes
7
— Good
69%
Licorice Pizza
4,407 votes
7
— Good
75%
Run Lola Run
3,796 votes
7
— Good
76%
The Fundamentals of Caring
3,456 votes
7
— Good
70%
Bottoms
2,276 votes
7
— Good
69%
Weekend at Bernie's
2,125 votes
7
— Good
79%
Bo Burnham: What.
857 votes
7
— Good
72%
Romeo and Juliet
557 votes
7
— Good
68%
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience
396 votes
7
— Good
71%
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch
327 votes
7
— Good
68%
Michelle Wolf: Joke Show
174 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup