trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nytemare
2
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
Arrival
56,481 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,284 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,410 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,163 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,336 votes
7
— Good
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,364 votes
7
— Good
62%
2012
16,875 votes
7
— Good
71%
Why Him?
15,240 votes
7
— Good
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,377 votes
7
— Good
70%
2 Guns
9,292 votes
7
— Good
66%
A Cure for Wellness
8,515 votes
7
— Good
68%
Midnight Special
6,547 votes
7
— Good
65%
Max Steel
5,659 votes
7
— Good
55%
Aliens vs Predator: Requiem
5,274 votes
7
— Good
66%
Daybreakers
4,133 votes
7
— Good
56%
Blair Witch
4,314 votes
7
— Good
65%
iBoy
3,922 votes
7
— Good
56%
Max Payne
3,493 votes
7
— Good
60%
The Bye Bye Man
3,284 votes
7
— Good
60%
Splice
3,119 votes
7
— Good
77%
Almost Christmas
2,470 votes
7
— Good
67%
The Quick and the Dead
2,196 votes
7
— Good
66%
Incarnate
2,026 votes
7
— Good
54%
Exposed
1,925 votes
7
— Good
58%
The Covenant
1,681 votes
7
— Good
69%
99 Homes
1,531 votes
7
— Good
65%
A Man Apart
1,385 votes
7
— Good
57%
The Vatican Tapes
1,290 votes
7
— Good
60%
The Hallow
937 votes
7
— Good
72%
SPL 2: A Time for Consequences
466 votes
7
— Good
66%
The Matchbreaker
404 votes
7
— Good
58%
The Hive
152 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup