trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
OCG
1
follower
Omicron Persei 8
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
85
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,724 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,582 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,589 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,788 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,257 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,223 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,578 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,280 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
8,005 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,597 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,366 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,226 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,850 votes
8
— Great
87%
Steven Universe
3,295 votes
4
— Poor
87%
Succession
8,323 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,250 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,534 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,972 votes
6
— Fair
86%
Futurama
19,651 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,439 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,344 votes
7
— Good
85%
Oz
3,197 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,609 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,039 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,805 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,336 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,942 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,942 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,521 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,197 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,128 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,783 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,481 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,274 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,113 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,569 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,123 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,418 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,135 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,562 votes
6
— Fair
84%
Utopia
4,088 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,717 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,148 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,931 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,171 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,810 votes
5
— Meh
82%
Billions
5,463 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,106 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,490 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
10,233 votes
3
— Bad
82%
The Night Of
5,899 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,832 votes
5
— Meh
82%
Love, Death & Robots
9,826 votes
5
— Meh
82%
Sense8
11,415 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,413 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,330 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,799 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,839 votes
8
— Great
81%
Lost
32,849 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,235 votes
5
— Meh
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup